BECOMING Decolonized

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 18 oktober 2025
Tijd: 20:00-22:00
Type: Theater
Website: https://www.hnt.nl/nl/voorstellingen/becoming-decolonized-rpmh

Locatie:

Naam: Het Nationaal Theater
Straat: De Constant Rebecqueplein 20 A
Postcode: 2518 RA
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

BECOMING is een fluïde bubbel vol diepgang. Elke editie is uniek en geeft een ander queer perspectief op identiteit en seksualiteit. Publiek en artiesten dompelen zich gezamenlijk onder in intimiteit, feest, sensualiteit, dialoog, kunst en glitter! Bij BECOMING geldt: meer is beter, kwetsbaarheid is kracht, feest is diepgang én iedereen is queer!


In Zaal 3 presenteren we drie edities: Decolonized, Trans & Loved en Body Politics.


Welkom bij BECOMING Decolonized: de eerste editie van de serie in Den Haag! De invloed van het koloniale verleden is nog steeds voelbaar in ons leven. De effecten ervan zijn voor elke persoon en positie zeer verschillend. Hosts Ro Rox Roxy Roxanna Verwey en Fazle Shairmahomed zullen dekolonisatie daarom vanuit een intersectioneel perspectief benaderen. Hoe kunnen we ons, individueel en in relatie tot elkaar, bevrijden van onderdrukking en hoe kunnen transformatie en sociale rechtvaardigheid een dagelijkse daad worden?


Via muziek, spoken word en een collectief dansritueel streven we ernaar onszelf te helen en onze voorouders te eren. Samen bouwen we een queerruimte van intimiteit waarin we onze verschillen kunnen overbruggen.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze wil me terug

Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.

Lees verder

'Vrouwen zijn solidair!'

Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'

Lees verder

Liefde en barmhartigheid

Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden