Wijnproeverij met vinoloog Lieske Vos
Omschrijving:
Op zaterdag 29 november organiseren wij een gezellige én toegankelijke wijnproeverij, onder leiding van vinoloog Lieske Vos, bekend van B&B Vol Liefde.
Tijdens deze avond neemt Lieske je mee op een smaakvolle ontdekkingstocht. Je leert niet alleen de verschillen tussen de wijnen herkennen, maar ook waar je op kunt letten bij geur, kleur en smaak. Op een laagdrempelige en enthousiaste manier vertelt ze de verhalen achter de wijnen. We proeven samen een frisse Cava, twee witte wijnen en twee rode wijnen.
De wijnen worden geserveerd in proefglazen, zodat je optimaal kunt vergelijken en genieten. Ook zorgen we voor kleine hapjes die de smaken mooi aanvullen.
Kosten: €40 per persoon inclusief wijn en hapjes (vooraf betalen).
Opgeven kan via de link op onze website.
Tijdens de proeverij zijn er zit- en staanplaatsen. Wacht niet te lang met reserveren – het aantal plekken is beperkt en vol = vol!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ze wil me terug
Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.
Lees verder
'Vrouwen zijn solidair!'
Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'
Lees verder
Liefde en barmhartigheid
Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden