Wijnproeverij met vinoloog Lieske Vos
Omschrijving:
Op zaterdag 29 november organiseren wij een gezellige én toegankelijke wijnproeverij, onder leiding van vinoloog Lieske Vos, bekend van B&B Vol Liefde.
Tijdens deze avond neemt Lieske je mee op een smaakvolle ontdekkingstocht. Je leert niet alleen de verschillen tussen de wijnen herkennen, maar ook waar je op kunt letten bij geur, kleur en smaak. Op een laagdrempelige en enthousiaste manier vertelt ze de verhalen achter de wijnen. We proeven samen een frisse Cava, twee witte wijnen en twee rode wijnen.
De wijnen worden geserveerd in proefglazen, zodat je optimaal kunt vergelijken en genieten. Ook zorgen we voor kleine hapjes die de smaken mooi aanvullen.
Kosten: €40 per persoon inclusief wijn en hapjes (vooraf betalen).
Opgeven kan via de link op onze website.
Tijdens de proeverij zijn er zit- en staanplaatsen. Wacht niet te lang met reserveren – het aantal plekken is beperkt en vol = vol!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer geschiedenismaand
De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.
Lees verder
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden