Gewoon Regenboogcafé in Nieuwegein
Omschrijving:
Regenboogcafé IJsselstein Nieuwegein gaat enthousiast door!
met én elke maand een Regenboog Eetcafé in IJsselstein,
én elke maand een gewoon Regenboogcafé in Nieuwegein.
Op 14 januari is het weer Regenboogcafé in Nieuwegein
bij Grand Café “De Burgemeester” naast theater De Kom.
Toegang gratis, drankjes voor eigen rekening, wij zorgen voor bitterballen.
Vanaf 20:30 uur ben je welkom!
Grand Café “De Burgemeester”
Stadsplein 2D
3431 LZ Nieuwegein
naast theater De Kom
030 – 60 22 916
www.grandcafedeburgemeester.nl
elke 2e woensdag Regenboogcafe in Nieuwegein;
elke 4e donderdag Regenboog Eetcafé in IJsselstein.
De doelen van het Regenboogcafé zijn andere mensen leren kennen, gezellig samenzijn en goede gesprekken. LHBTI-ers zijn van harte welkom, evenals iedereen die diversiteit een warm hart toe draagt. Voor meer informatie en om in te schrijven op onze nieuwsbrief: www.regenboogcafe.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Do you speak Lesbians?
Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.
Lees verder
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Samen met pensioen
'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden