Flirten & Daten met vrouwen
Omschrijving:
- Ben jij je geaardheid aan het onderzoeken en zou het hierbij helpen om een keer naar een vrouwenfeestje te gaan?
- Ben je stiekem heel benieuwd hoe een vrouwenfeestje is, maar vind je het te spannend om alleen te gaan?
- Ben je al vaker naar een vrouwenfeestje geweest, maar vind je het lastig om te flirten met andere vrouwen?
- Of heb je behoefte aan Tips&Tricks en lijkt het je leuk om na afloop een gezellig groepje vrouwen te hebben waarmee je vaker naar een vrouwenfeestje kan gaan?
Dan is deze workshop “Flirten&Daten met vrouwen” er speciaal voor jou. Voor vrouwen zoals jij, die later in hun leven uit de kast kwamen of opzoek zijn naar hun geaardheid en het spannend vinden om naar een vrouwenfeestje te gaan.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden