Rondleiding 'Queer in de oudheid'

Volg een interactieve rondleiding langs objecten met een lhbtiq+-verhaal in het collectie van het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden. Kijk naar afbeeldingen van geliefden van hetzelfde geslacht uit het oude Egypte, hoor het ontroerende verhaal over het vinden van ‘je wederhelft’ bij de oude Grieken en leer meer over trans personen in het oude Rome.


Toegang: gratis, vol=vol (er geldt een maximum van 20 personen)


 


Algemene informatie:

Datum: 19 maart 2026
Tijd: 20.00 - 21.00 uur
Website: https://www.queergeschiedenismaand.nl/programma/rondleiding-queer-in-de-oudheid/

Locatie:

Naam: Rijksmuseum van Oudheden
Plaats: Leiden
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Camp Miasma

Teenage Sex and Death at Camp Miasma: queer horror, verlangen en de erfenis van de slasherfilm waarin twee vrouwen in een bloederige wereld van verlangen, angst en waanzin belanden.

Lees verder

Pornhub Sapphic

Nieuw platform: de bekende pornowebsite brengt lesbische en non-binaire content samen in een aparte omgeving die speciaal ontworpen is voor een vrouwelijk publiek.

Lees verder

Black Pride Festival Europe

Coming up: een thuis voor Black Queer Joy. Nederland viert deze zomer haar eerste Black Pride Festival. 'Uit noodzaak geboren, in culturele verbinding gevierd.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden