Rondleiding 'Queer in de oudheid'
Omschrijving:
Volg een interactieve rondleiding langs objecten met een lhbtiq+-verhaal in het collectie van het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden. Kijk naar afbeeldingen van geliefden van hetzelfde geslacht uit het oude Egypte, hoor het ontroerende verhaal over het vinden van ‘je wederhelft’ bij de oude Grieken en leer meer over trans personen in het oude Rome.
Toegang: gratis, vol=vol (er geldt een maximum van 20 personen)
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons Pop 2026
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
CinemAsia 2026
Van 8–12 april vindt het 18e CinemAsia Film Festival plaats in Studio/K, Rialto De Pijp en Eye Filmmuseum in Amsterdam, en toont de vele perspectieven van de Aziatische cinema.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden