Dodenherdenking op het HOMOMONUMENT

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 4 mei 2019
Tijd: 19:30-20:30
Type: Groot Event
Website: https://www.facebook.com/events/415717769175555/

Locatie:

Naam: HOMOMONUMENT
Straat: Westermarkt
Postcode: 1016 DH
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Dodenherdenking op het Homomonument


Op 5 mei vieren we de vrijheid, op 4 mei herdenken we de doden. Om 20:00 uur is het in Amsterdam en de rest van Nederland twee minuten stil. Op het Homomonument worden de lesbo’s, homo’s, bi’s en transgenders herdacht die werden en worden vervolgd om hun seksuele geaardheid of genderidentiteit.


 Programma en sprekers worden t.z.t. aangekondigd.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Regenboogboek 2025

Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen. De winnaar wordt op woensdag 30 juli bekendgemaakt.

Lees verder

Roze Woensdag 2025

Een feest voor iedereen: verwacht een kleurrijk en inclusief programma tijdens Roze Woensdag, onderdeel van de Nijmeegse Vierdaagsefeesten. Op woensdag 16 juli staat de LHBTIQ+ gemeenschap centraal.

Lees verder

Nieuwe voorzitter COC

Myrtille Danse is de nieuwe voorzitter van COC Nederland. Ze werd op zaterdag 21 juni gekozen door de vergadering van regionale COC-verenigingen in Den Bosch. Astrid Oosenburg nam afscheid.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden