Queer aan Zee Picknick in the Park
Omschrijving:
Save the date: zaterdag 27 juli gaan we erop uit! Van 13:00 tot 17:00 uur gaan we picknicken op een Haagse weide. Je hoort nog waar precies, wat we eventueel van je vragen om te eten of te drinken mee te nemen om te delen met anderen en wat we verder nog aan praktische dingen hebben om te vermelden.
Lijkt het je leuk om langs te komen, reserveer alvast de datum in je agenda. Gezellig!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
School voelt onveilig
LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.
Lees verder
Ik ben ze zat...
De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.
Lees verder
HubClub'26
Inclusieve danskunst van Introdans op tournee: 'Iedereen mag zijn zoals die is.' Bekende choreografen bewerken bestaand werk voor een inclusieve cast, de première is op 6 februari 2026.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden