Spelletjesclub De Roze Draak
Omschrijving:
Elke laatste vrijdag van de maand organiseert Het Roze Huis de spelletjesclub. De club draagt de vrolijke naam De Roze Draak en is een oude getrouwe in Het Roze Huis.
Onder de gedreven leiding van Marleen en Illy wordt er elke keer heel wat afgespeeld. Er zijn heel veel spelletjes aanwezig maar je kan zelf ook je eigen spelletjes meebrengen.
De sfeer is hier top, er wordt veel gelachen en vriendschappen ontstaan hier zeker.
Wil jij ook mee doen? Kom dan ook naar de grote zaal op de eerste verdieping van Draakplaats 1.
Iedereen welkom! Dit is een gratis evenement, geen tickets/geen inschrijvingen.
Deze locatie is niet toegankelijk voor mensen met een rolstoel. Als je vragen hebt over de toegankelijkheid, kan je mailen naar info@hetrozehuis.be
Met steun van Stad Antwerpen en Centrum voor Gelijke kansen Vlaanderen
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden