Wandeling + Pannenkoeken bij de Duivelsberg (Nijmegen)

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 5 juli 2020
Tijd: 15:00
Type: Overige
Website: https://poink.info/wandeling-duivelsberg/

Locatie:

Naam: Oude Kleefsebaan
Straat: volgt na aanmelding
Postcode: volgt na aanmelding
Plaats: Berg en Dal, regio Nijmegen (info locatie volgt na aanmelding)
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Maak met Poink een mooie wandeling van 5,6 kilometer over de Duivelsberg.


We verzamelen om 15.00 uur op de parkeerplaats langs de Oude Kleefsebaan in Berg en Dal. Vlak bij het Pannenkoekenrestaurant de Duivelsberg. Vanaf hier vertrekken we om 15:30 uur.


Bij veel aanmeldingen splitsen we de groep, zodat iedereen nog steeds 1,5 m. afstand van elkaar en de overige bezoekers kan houden.


Voor de liefhebbers sluiten af we af met een pannenkoek. Bij mooi weer eten we deze op in het bos en bij slecht weer binnen op locatie. Reserveren is verplicht, dus als je mee wilt meld je dan tijdig aan via: wandelenpoink@gmail.com


Kosten: 1 Poinkeuro


Kijk ook eens op onze Facebookpagina.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Trans vrouwen uitgesloten

Ongefundeerd en onacceptabel: het IOC heeft besloten dat trans vrouwen vanaf 2028 niet meer mee mogen doen aan de vrouwencompetitie van de Olympische Spelen.

Lees verder

OPTILT

De voorstelling balanceert (letterlijk) op de grens tussen kwetsbaarheid en kracht en voert het publiek mee naar een wereld waarin stilstand niet bestaat en identiteit een voortdurende zoektocht naar evenwicht is.

Lees verder

Wild 'n Sweet Festival 2026

Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden