Wandeling + Pannenkoeken bij de Duivelsberg (Nijmegen)
Omschrijving:
Maak met Poink een mooie wandeling van 5,6 kilometer over de Duivelsberg.
We verzamelen om 15.00 uur op de parkeerplaats langs de Oude Kleefsebaan in Berg en Dal. Vlak bij het Pannenkoekenrestaurant de Duivelsberg. Vanaf hier vertrekken we om 15:30 uur.
Bij veel aanmeldingen splitsen we de groep, zodat iedereen nog steeds 1,5 m. afstand van elkaar en de overige bezoekers kan houden.
Voor de liefhebbers sluiten af we af met een pannenkoek. Bij mooi weer eten we deze op in het bos en bij slecht weer binnen op locatie. Reserveren is verplicht, dus als je mee wilt meld je dan tijdig aan via: wandelenpoink@gmail.com
Kosten: 1 Poinkeuro
Kijk ook eens op onze Facebookpagina.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ik ben ze zat...
De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.
Lees verder
HubClub'26
Inclusieve danskunst van Introdans op tournee: 'Iedereen mag zijn zoals die is.' Bekende choreografen bewerken bestaand werk voor een inclusieve cast, de première is op 6 februari 2026.
Lees verder
Sober is Sexy
Een nieuw geluid in een scene waar alcohol vanzelfsprekend is: Queer Beer lanceert Queer Beer 0.0 en gaat samenwerking aan met Queer & Sober om nuchterheid zichtbaar te maken in de queer community.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden