Rainbows End
Omschrijving:
Rainbows End – Kunst & technologie tentoonstelling waar virtuele realiteiten, intimiteit en spel worden verkent.
Van 15 tot en met 25 april organisteert Creative Coding Utrecht (CCU) het tentoonstellingsprogramma Rainbows End bij De Havenloods en De Nijverheid. Het programma biedt een platform voor ondervertegenwoordigde (femme, poc & queer) makers die games, 3D-werelden en virtuele realiteiten als artistiek medium gebruiken.
In dit tiendaagse programma onderzoeken we de potentie en de valkuilen van gemengde realiteiten als ‘veilige ruimtes’ door middel van een breed scala aan activiteiten.
We volgen de maatregelen en richtlijnen van het RIVM om dit een veilig evenement te maken. Dit betekent dat tijden en datums kunnen worden gewijzigd.
Meer informatie over het volledige programma en de kaartverkoop wordt begin 2021 bekend gemaakt
De tentoonstelling is samengesteld door Zaiba Jabbar van HERVISIONS en Fabian van Sluijs van CCU.
WANNEER: 15-25 april 2021
WAAR: De Havenloods & De Nijverheid, Utrecht
ADRES: Nijverheidsweg 6 - 3534 AM, Utrecht
WEB: www.creativecodingutrecht.nl/
TICKET: meer info volgt
PRIJS: €8,50 Regulier | €5,- met korting
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Slechte film
Het loopt rap uit de hand. Een week nadat Renee Good in haar auto door het hoofd werd geschoten door een ICE-agent groeien de protesten nog elke dag, gisteren werd er weer iemand neergeschoten. WTF is next?
Lees verder
A Queer Gaze
Een deel van het archief van fotograaf Marian Bakker verschijnt in boekvorm bij Velvet Publishers. Foto's die de queer community zichtbaar maakten: 'Ik fotografeerde van binnen uit.' We spreken Marian.
Lees verder
Vers leesvoer
Het boek van Nanoah Struik is een universeel verhaal over identiteit, afkomst, familie en uiteindelijk: je plek claimen. Eva Eland laat zien dat iedereen zichzelf mag zijn in het unieke prentenboek Anders.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden