Queer choir Amsterdam in de Oude Kerk

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 10 september 2022
Tijd: 20:00-21:30
Type: Muziek
Website: https://oudekerk.nl/

Locatie:

Naam: Oude Kerk
Straat: Oudekerksplein 23
Postcode: 1012 GX
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Het Queer Choir Amsterdam keert op 10 september 2022 terug naar de Oude Kerk in Amsterdam met de nieuwe performance ‘A Gushing Deluge’. De ruimte van de Oude Kerk wordt in deze performance gebruikt om de traditionele betekenis en presentatie van een koor anders vorm te geven en te vervreemden (als in: ‘to queer’).


De performance duurt zo’n 45 minuten en vindt plaats in de context van de tentoonstelling ‘Path’ van Antionio Obá, die na afloop te bezichtigen is.


Aanvang 20:00 (deuren open om 19:45). 


Kaartjes zijn te koop via de website van de Oude Kerk


 


Hier lees je meer over de performance en het koor!

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Pottenkijkers

'Het is zo anders om een film te kijken als je weet dat iedereen in de zaal ook lesbisch is. Je kijkt met een andere blik.' We spreken filmclub-oprichters Ted, Justine en Noor.

Lees verder

B&B Vol Liefde

Nisha Tara is één van de (mogelijke) kandidaten van een nieuw seizoen van 'B&B Vol Liefde' op RTL4! Ben jij de vrouw die haar droom compleet maakt? Lees meer en meld je aan!

Lees verder

Zal ik haar tegenhouden?

Mijn activistische vriendin plant bezoeken aan lhbtqi-groepen in landen waar gay zijn écht een issue is - in de zin van gevaarlijk. Ik zie totaal niet zitten dat ze met die missies meegaat, hoe nobel ook.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden