Queer Café Haarlem
Omschrijving:
Queer Cafe Haarlem presenteert:
Karaoke Party met een optreden van Trio Vierstemmig
11 juni zien we elkaar weer bij Patronaat! Warm je stem maar alvast op om mee te zingen met alle guilty AND not so guilty pleasures.
Eerst zorgt Trio Vierstemmig ervoor dat je lekker in de stemming komt, zodat je daarna uit volle borst verder kunt zingen tijdens de karaoke.
Queer Café wil iedereen die zich identificeert als queer en/of als lhbti+ een fijne, vrolijke en veilige plek bieden voor ontmoeting en ontspanning. Queer Café is begonnen in Het Badhuis, en vindt nu vaak in Patronaat plaats. Altijd met een toffe programmering.
Het evenement is een samenwerking tussen Het Badhuis, COC en Patronaat. Iedereen is van harte welkom en de entree is gratis.
Let op: uit privacy voor iedereen alleen foto’s of video’s maken als anderen daar toestemming voor hebben gegeven.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Alles gegeven
Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.
Lees verder
Pride in mijn dorp
Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!
Lees verder
Lesvia
Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden