Queer aan Zee joins Pride Walk The Hague
Omschrijving:
Geweldig, er komt een Pride Walk in Den Haag! Het gebeurt allemaal op zaterdag 18 mei van 13.00 uur tot 16.00 uur op de Koekamp, bij het Internationale Homomonument vlakbij Den Haag Centraal Station.
Zoek je gezelschap en wil je meelopen met Queer aan Zee? Dat kan! Kom dan om 13.00 uur naar de regenboogbanken op het festivalterrein. Daar herken je ons aan het bord ‘Queer aan Zee loopt met je mee’ (moeten we nog wel even schilderen!!!). Om 13.30 uur gaan we luisteren naar toespraken. Daarna sluiten we aan bij de lopers in de Pride Walk. Die is ongeveer 4 kilometer, gaat via het Vredespaleis, en komt rond 16.00 uur weer terug op de Koekamp. Daar zijn dan dj’s, artiesten en bars om wat te drinken te halen.
Kom je voor het eerst naar een Queer aan Zee activiteit? Voel je welkom. Het is een open groep en de deelnemers (m/v/x) vinden het hartstikke leuk om andere queer mensen te leren kennen.
We hebben er enorme zin in!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Relatie of wereldreis?
Ik wil een jaar op reis, maar mijn vriendin vindt dat niks. Ik wil haar niet kwijt, maar krijg vast enorme spijt als ik mijn droom niet verwezenlijk. Ik wil per se weg, hoe houd ik het goed met haar?
Lees verder
Pride verboden in Hongarije
'Dit is geen kinderbescherming, dit is fascisme,' reageert de organisatie van Budapest Pride. Zij zijn van plan om de Pride op 28 juni door te laten gaan, ondanks het risico op hoge boetes.
Lees verder
The Giver & Garden of Hera
Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden