Zij ontmoet Haar
Omschrijving:
Elke 1ste donderdag van iedere maand.
Gezellige avonden waar lesbische vrouwen elkaar kunnen ontmoeten voor een praatje onder het genot van een theetje of een ander drankje.
Je kunt op deze avonden je verhaal kwijt, krijgt erkenning en herkenning terug. We wisselen ook ideeën uit over te volgen evenement of activiteit.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Film Confessions
Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.
Lees verder
Queerstar Martinis
'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.
Lees verder
BECOMING Fluid
Binnenkort in Amsterdam: fluïde bubbel waar queer de norm is, maar iedereen welkom. Dat is BECOMING: een bruisende avond met poëzie, theater, workshops en feest.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden