Zij ontmoet Haar
Omschrijving:
Elke 1ste donderdag van iedere maand.
Gezellige avonden waar lesbische vrouwen elkaar kunnen ontmoeten voor een praatje onder het genot van een theetje of een ander drankje.
Je kunt op deze avonden je verhaal kwijt, krijgt erkenning en herkenning terug. We wisselen ook ideeën uit over te volgen evenement of activiteit.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Marlow Moss
Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.
Lees verder
Horoscoop februari 2026
Moedig zijn betekent deze maand: trouw blijven aan jezelf. Verwacht veranderingen buiten je comfortzone maar dichterbij de waarheid. Groei is niet altijd comfortabel. Wat staat jou te wachten?
Lees verder
Leer flirten & daten!
Met meer zelfvertrouwen op date? De 'Vrouw uit de kast'-cursus is voor vrouwen die aan het daten zijn en vastlopen of voor vrouwen die voor het eerst gaan daten met een vrouw. We spreken Stella!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden