Ellen DeGeneres wint People's Choice Award

De People's Choice Award voor Favorite Humanitarian is dit jaar naar Ellen DeGeneres gegaan.

DeGeneres bedankte het publiek in de zaal en thuis met de volgende woorden: “Ik was er absoluut niet op uit om die vele, vele, vele, vele awards te winnen, die ik de afgelopen jaren in ontvangst heb genomen, maar ik moet zeggen dat het een beetje vreemd voelt om een award te krijgen, omdat je aardig, gul en lief bent. Deze dingen zouden voor iedereen vanzelfsprekend moeten zijn. Daar zijn we mensen voor.” De People's Choice Awards worden ieder jaar in de eerste week van januari uitgereikt.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Roze stem

Woensdag is het zover. We mogen weer. Zelf hoop ik dat het kabinet er heel anders uit gaat zien. Ik hou mijn hart vast. Het is in ieder geval belangrijk dat we met z'n allen naar de stembus gaan en onze stem laten gelden.

Lees verder

Regenboog Stembusakkoord

Lijsttrekkers en vertegenwoordigers van 7 politieke partijen tekenden het COC's Regenboog Stembusakkoord 2025, met daarin een reeks beloften voor de komende kabinetsperiode.

Lees verder

Lesbian Talk

Marjolein en Michelle hebben al 45 afleveringen gemaakt, vol persoonlijke verhalen en bijzondere gasten. We spraken het stel - ze zijn al 11 jaar samen - over de podcast en hun plannen voor de toekomst.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden