Telegraaf: vrouw verlaat man voor andere vrouw!

Op je 37e, getrouwd en met een gezin, ontdekken dat je eigenlijk toch echt lesbisch bent. Om vervolgens tijdens de eerste date, met iemand die helemaal je type niet is, al vóór het eerste kopje thee in bed te belanden, en in één moeite door een vaste relatie. Het overkwam Wia Grijseels (47).       

In Vrouw Magazine (Telegraaf) doet zij haar verhaal. Het was de film ‘Kissing Jessica Stein’ die destijds haar ogen heeft geopend. Wia: “Toen de twee vrouwelijke hoofdrolspeelsters met elkaar zoenden, begon mijn maag te draaien en bonkte mijn hart in mijn keel.” Hoewel haar echtgenoot Sietse zich begripvol opstelde, was voor Wia het huwelijk over. “Het is niet dat ik niet bij Sietse wílde blijven, het kón gewoon niet. (…) Zodra ik een woning voor mezelf had gevonden, ben ik vertrokken.” Wia geeft aan ‘absoluut niet biseksueel te zijn’, “(…) hoewel mensen dat, gezien mijn huwelijk van twintig jaar, wel verwachten. Maar ik was jong toen ik Sietse leerde kennen, en ik wist niet beter.”

Inmiddels is Wia getrouwd met, jawel, haar eerste date. “Jantien en ik hebben onze trouwringen omgesmolten tot een ketting met twee hartjes, zo dragen we ook onze mannen nog steeds een beetje bij ons.”

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

The Growing Wall of Love

'Als ik dat als kind had geweten, was ik zóveel blijer geweest. Dan had ik gedacht: even die rottijd uitzitten, maar later komt het goed. Daarom is zichtbaarheid zo belangrijk.' We spreken Jarko!

Lees verder

Elke dag uit de kast

'Waar is jouw andere mama?', vroeg mijn dochter aan hem. Het iets oudere jongetje reageerde heel begripvol en zei ontzettend lief met een meelevende blik op zijn gezicht: 'Oh, ik heb maar één mama.'

Lees verder

Première Julian

Het is zover: de film Julian zie je binnenkort in Nederland: vanaf 11 december in de bioscopen – of win (!) kaartjes voor de bijzondere premièreavond op 1 december in Amsterdam!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden