Girls Heart Brussels

Brussel. Dat is die stad van wafels en chocoladewinkeltjes, toch? Van de Grote Markt en huizen met vergulde gevels. 

Girls Heart Brussels, dit jaar is alweer de 3e editie(!), belicht een heel ander Brussel: een metropool gezien vanuit vrouwelijk perspectief. Met de nadruk op lesbische, queer en feministische initiatieven op het gebied van kunst, mode, gastronomie, uitgaan en Brussel lifestyle. Zowel meanstream als underground. 

Voor bezoekers van Girls Heart Brussels is een speciaal arrangement samengesteld met Barsey Hotel Brussels.

Girls Heart Brussels vindt plaats van 22 t/m 24 april 2016.

www.girlsheartbrussels.be

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze mag mijn zussen niet

Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?

Lees verder

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden