Janis Joplin Little Girl Blue

Janis Joplin

Voor wie 'm in de bioscoop gemist heeft, zendt de Belgische TV zender Canvas op vrijdag 1 april a.s. de documentaire 'Little Girl Blue' (2015) van filmmaakster Amy Berg uit. De film is een portret van de in 1970 op 27e jarige leeftijd overleden zangeres en rockster Janis Joplin.

Joplins levensverhaal wordt verteld op basis van brieven die zij aan haar familie heeft geschreven. Ook zijn er interviews te zien met Janis en haar vrienden, alsmede prachtige beelden van haar concerten.

Misschien minder leuk voor vroegslapers; de uitzending begint om 22.55 uur.

Meer over Janis Joplin en de documentaire 'Little Girl Blue' lees je in Zij aan Zij Magazine #3.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Crocodile Tears

Wendy Moore op een keerpunt: haar nieuwe track gaat over zelf­sabotage en uitstelgedrag: 'Het zijn echte tranen, maar je had ze kunnen voorkomen. Het is gewoon je eigen schuld.'

Lees verder

Ontdekken wie je bent

Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.

Lees verder

Roze Filmdagen 2026

Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden