Weekendtip: verwen je borsten!

 

borsten love academy

Borsten, borsten, borsten. Wat zijn we er allemaal gek op.

Maar geef jij jouw eigen borsten wel genoeg aandacht? Borsten zijn de extensie van ons hart, legt Froukje van de Love Academy uit. Zij laat zien hoe je door middel van een fijne massage de doorbloeding en flexibiliteit van dit belangrijke lichaamsdeel kunt verbeteren. Tip: zorg er altijd éérst voor dat de kamer lekker op temperatuur is, of ga in een warm bad zitten, dit voorkomt koude handjes.

Zij aan Zij wenst je fijne Paasdagen!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder

Crowded Bodies XL

What You See Festival zoekt mensen voor een uniek dansproject van de Italiaanse choreograaf Daniele Ninarello. Dans of beweeg je graag en lijkt het je fantastisch om samen iets te maken? Dan is dit je kans!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden