Heather Peace komt naar Nederland

 

We kennen haar natuurlijk als politieagente Sam van de Britse tv-serie Lip Service. Maar Heather Peace kan ook een aardig moppie zingen! Op 29 april a.s. geeft zij haar eerste concert op Nederlandse bodem, in Amsterdam.

Ben je liefhebber van dance en jazz, of houd je gewoon van dames met een rokerige stem, dan is het beslist de moeite waarde eens je oor te luisteren te leggen in Q-Factory.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vervolging in Hongarije

De Hongaarse autoriteiten klagen Géza Buzás-Hábel aan. De organisator van Pride 2025 in Pécs, Hongarije loopt risico op een gevangenisstraf van een jaar. Amnesty International is ontzet: 'Hij verdient lof.'

Lees verder

CLUB QUEERSTEN

Op zaterdag 28 februari in TivoliVredenburg: een iconische queer night vol glitter, lef en grenzeloze energie: Kirsten van Teijn en een spetterende, unieke line-up. Hier wil je bij zijn! (Win tickets!)

Lees verder

Hij wil garanties

Sinds we het over kinderen hebben, wil mijn vriend van mij de verzekering dat ik monogaam blijf en niks zal aanleggen met een vrouw. Dat ik biseksueel ben, was nooit een issue voor hem, nu opeens wel.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden