Fotografen gezocht

 

fotograaf

Ben jij een gepassioneerd fotograaf en heb je affiniteit met LBGTQ-onderwerpen? Schrijf je dan in voor de Pride Photo Award. Dit is een jaarlijkse internationale wedstrijd voor foto’s over seksuele en gender diversiteit.

Thema's 2016: 

  • Niet stereotype beelden van sekse, mannelijkheid en vrouwelijkheid;
  • Foto’s die de diversiteit van de lesbische, homoseksuele, biseksuele en transgender (LBGTQ) gemeenschap laten zien.

Inschrijven kan tot 30 juni a.s. op de website van de Pride Photo Award

 

 

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hij wil garanties

Sinds we het over kinderen hebben, wil mijn vriend van mij de verzekering dat ik monogaam blijf en niks zal aanleggen met een vrouw. Dat ik biseksueel ben, was nooit een issue voor hem, nu opeens wel.

Lees verder

Sprekend verleden

Theater over verhalen, kunst en identiteit - Zadie: 'Ik bewonder Beckett en ik respecteer Joyce. Maar ik hou van Woolf. Als ik het zwaar heb herlees ik haar dagboeken, en dat helpt me verder.' Wij: 'Oh vertel eens.'

Lees verder

Anders durven zijn

Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden