Fotografen gezocht

 

fotograaf

Ben jij een gepassioneerd fotograaf en heb je affiniteit met LBGTQ-onderwerpen? Schrijf je dan in voor de Pride Photo Award. Dit is een jaarlijkse internationale wedstrijd voor foto’s over seksuele en gender diversiteit.

Thema's 2016: 

  • Niet stereotype beelden van sekse, mannelijkheid en vrouwelijkheid;
  • Foto’s die de diversiteit van de lesbische, homoseksuele, biseksuele en transgender (LBGTQ) gemeenschap laten zien.

Inschrijven kan tot 30 juni a.s. op de website van de Pride Photo Award

 

 

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Marlow Moss

Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.

Lees verder

Horoscoop februari 2026

Moedig zijn betekent deze maand: trouw blijven aan jezelf. Verwacht veranderingen buiten je comfortzone maar dichterbij de waarheid. Groei is niet altijd comfortabel. Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Leer flirten & daten!

Met meer zelfvertrouwen op date? De 'Vrouw uit de kast'-cursus is voor vrouwen die aan het daten zijn en vastlopen of voor vrouwen die voor het eerst gaan daten met een vrouw. We spreken Stella!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden