Roze wensouder? Kom naar Leiden!

gay parents

Op vrijdag 8 juli organiseert de Projectgroep Roze Wensouders een informatiebijeenkomst bij COC Leiden. 

Het gezinsleven in Nederland wordt steeds gevarieerder, steeds meer kinderen in Nederland groeien op met twee vaders of twee moeders. Toch is het proces om een gezin te beginnen voor homo's en lesbiennes ingewikkelder dan voor heterokoppels. 

Deskundigen Ineke Heesterbeek en Akycha Tegelaar geven een overzicht van alle ins en outs op het praktische, emotionele én het juridische vlak die roze wensouders tegenkomen bij het vormgeven van een gezin.  

Voor adres en tijden: zie de Zij aan Zij online eventkalender.

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vrouwejaars in de theaters

2025 door de ogen van vrouwen: Na twee succesvolle edities van de Vrouwejaars in uitverkochte zalen en op tv neemt een selectie vrouwelijke artiesten aankomend jaar onder de loep.

Lees verder

'I' on screen

Intersex Film Festival Amsterdam 2025 - Hoewel 1 op de 90 mensen intersekse is, blijven hun verhalen vaak verborgen. 'Op het grote scherm maken we een onzichtbaar onderwerp zichtbaar.'

Lees verder

Lawaai voor de liefde!

Donald Trump en Viktor Orbán: ze komen naar Den Haag voor de NAVO-top. Wij hebben genoeg van hun haatzaaierij tegen de regenbooggemeenschap. Daarom gaan we demonstreren.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden