Weddingclip Stephanie en Janine

 

Gewoon, omdat het woensdag is en een beetje romantiek altijd fijn is.

Stephanie en Janine trouwden in juni met elkaar, en dit is het verslag van hun huwelijksdag. Van het aantrekken van de mooie witte jurken, tot en met de eerste dans met elkaar 's avonds op het feest.

De clip is gemaakt door Tafelzout Videoproducties.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Cocktail of Mocktail?

Onderzoek van COC Nederland, Rutgers en het Trimbos-instituut laat zien dat alcoholgebruik samenhangt met identiteitsvorming, omgaan met minderheidsstress en het vinden van verbinding met anderen.

Lees verder

Club Queersten op TV

'Een ode en viering van queer arts vanuit Koninklijk Theater Carré. En nu ik de bijna 100 performers terugzie, voelt het nog steeds surreëel - hoe extatisch alles samenkwam - en nu is het voor jullie!'

Lees verder

Art she crafted

De tentoonstelling laat zien hoe vrouwen - wereldwijd en door de eeuwen heen - kunst en cultuur vormgeven. De verhalen laten zien dat vrouwelijke creativiteit altijd een constante kracht is geweest.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden