Eerste lesbische deelneemster Miss America

 

       

Dit jaar doet voor het eerst een openlijk lesbische vrouw mee aan de Miss America beauty peagant. Bij Zij aan Zij weten we niet zo goed wat we van al die schoonheidscompetities moeten denken. Maar goed, een openlijk lesbische schoonheid is altijd wel leuk.

Erin O’Flaherty doet mee namens de staat Missouri, en is de eerste deelneemster in de 96-jarige geschiedenis van Miss America die openlijk lesbisch is. In 2014 kwam al eens een deelneemster uit 2011 uit de kast.

En omdat wij jullie altijd volledig willen informeren: Erin O’Flaherty heeft vandaag de top 15 van de Miss America verkiezing helaas niet gehaald. 

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Wintersprookje

Queer sprookje voor iedereen vanaf 6 jaar: 'In onze versie van Shakespeare's The Winter's Tale hebben we de rollen enigszins aangepast: prinses Fleurizan wordt smoorverliefd op de knappe Perdita.'

Lees verder

Paarse Vrijdag 2025

Solidariteit staat centraal op 12 december: dan zetten scholieren, docenten en leerkrachten zich met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder

Een hoop

Claudia de Breij lanceert nieuw album: 'Mijn heldinnen van nu, Chappell, Taylor en Beyoncé inspireren me minstens zoals mijn oude helden Ramses, Herman en Paul. Het vertalen van hun teksten was heerlijk.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden