Koppels met leeftijdsverschil

In Zij aan Zij #8 een mooie serie interviews door Mariëtte van Beek, met lesbische koppels met een groot leeftijdsverschil.

Astrid (67) en Louise (36) 'schelen' meer dan 30 jaar van elkaar. Maar ze zijn dolgelukkig samen. Ze leerden elkaar kennen via een berichtje op Facebook. Astrid was in die periode naar eigen zeggen “Helemaal naar de kloten”, maar door Louise ging zij weer in zichzelf geloven. Astrid: “Vroeger was ik met bazige dames tegen wie ik opkeek, deze relatie is veel meer gelijkwaardig.”

 

Annie was 27 jaar en Anna net 20, toen zij elkaar tijdens het stappen leerden kennen. In homobar Soho in Amsterdam sloeg de vonk meteen over. Nu zijn zij getrouwd en hebben een zoontje. Anna: “Toegegeven, als ik over forse leeftijdsverschillen hoor, heb zelfs ik vraagtekens en vooroordelen. Die mensen bewijzen echter dat in de liefde leeftijd niet uitmaakt.”

Meer lezen? Members lezen oude edities online! 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Nancy Andeweg

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Kracht en kwetsbaarheid

A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.

Lees verder

Relaties buiten de norm

Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.

Lees verder

Respect voor de man

Ik nam mannen minder serieus. Ik had, op een of andere manier, minder waardering voor ze. Dat is niet eerlijk en niet terecht: ons mannetje heeft mijn blik op de wereld doen veranderen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden