Games met LHBT's in de hoofdrol

 

Houd je van gamen, maar word je inmiddels een beetje moe van alle spierbundels en elfjes? Op de website Queerly Represent Me vind je de leukste en spannendste games, met aandacht voor representatie van vrouwen en LHBT's. In de database vind je (filters voor) games in de categorieën seks, gender en relaties. Bij iedere game staat een korte review over hoe de game scoort op het gebied van diversiteit en accurate representatie van (seksuele) minderheden. Met andere woorden: in hoeverre een game terugvalt op ingesleten gender clichés of daadwerkelijk een nieuwe insteek en heldere blik heeft. In de handige database vind je een groot aantal games op titel.

Enkele toppertjes volgens ons Zij aan Zij nerdteam:  

1. Coming Out Simulator: een semi-fictief verhaal, dat het coming out proces onderzoekt, en de impact daarvan op inidividuele personen.

2. April was a Fool / Asphyxia: twee romantische games met enkel vrouwelijke personages.

3. Black closet: een detective sim met lesbische hoofdpersonen.

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze wil me terug

Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.

Lees verder

'Vrouwen zijn solidair!'

Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'

Lees verder

Liefde en barmhartigheid

Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden