Chaos

Miljoenen boeken heeft ze verkocht. Haar bekendste en populairste werk is de serie over forensisch patholoog Kay Scarpetta. Afgelopen jaar werd boek nummer 24 gepubliceerd, Chaos. Vanaf nu is dit nieuwste boek van Patricia Cornwell ook verkrijgbaar in de Nederlandse vertaling.

Een jonge vrouw overlijdt tijdens een fietstochtje langs de rivier de Charles. Geen natuurlijke dood, concludeert Kay Scarpetta. Er is blijkbaar een verband met de vele gedichten, opgestuurd door een zekere Tailend Charlie. Maar deze stalker is op geen enkele manier te traceren. Scarpetta's eigen geloofwaardigheid en professionaliteit komen onder vuur te liggen.

'Patricia Cornwell heeft een hoofdpersoon gecreëerd die zo echt is, zo gedreven en zo authentiek, dat lezers vergeten dat Kay Scarpetta gewoon bedacht is door een auteur,' aldus USA Today. De reeks over de vrouwelijke patholoog-anatoom Scarpetta is de bestverkochte thrillerserie van de wereld en werd bekroond met de Edgar Award en de Gold Dagger Award'.

Benieuwd hoe het Kay, Benton, Marino en Lucy zal vergaan? Klik hier om de nieuwste Scarpetta aan te schaffen via Bol.com.

Volg Zij aan Zij op social media: FacebookTwitter en Instagram

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Wat een jaar

Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.

Lees verder

Vers leesvoer

Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.

Lees verder

Twee oude vrouwtjes

Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden