Jennie Lena op het Zij aan Zij jubileumfeest!

Ze zong bij RTL Late Night het legendarische Ben, van Michael Jackson. Ook op 4 augustus, op het Zij aan Zij jubileumfeest in de Tolhuistuin, treedt Jennie Lena op. Akoestisch en speciaal voor ons.Naast het live optreden van Jennie Lena reiken we de Zij aan Zij Empowerment Award uit. Deze award (door lezeressen gekozen) wordt uitgereikt aan een vrouw die een belangrijke rol speelt in de zichtbaarheid van LBTI-vrouwen in Nederland. Ook presenteren we dan ons extra dikke, spetterende jubileumnummer en onthullen we - officieel- de compleet vernieuwde website!

 

 

Dit alles onder de vocale leiding van JNM The Naked MC, en dansen, sjansen, flirten doen we op de muziek van dj Deesdj Aiscream en dj Sjeazy Pearl. Tot in de kleine uurtjes! Mis het niet!

 

 

Mis het niet en koop nu je kaarten!

 

Dus: Op 4 augustus, Tolhuistuin Amsterdam, vanaf 20 uur.

Let op: Paradiso Noord is een PIN ONLY locatie

 

 

Koop je je kaarten online (< klik hier!), of op deze locaties:

Cafe Saarein, Elandsstraat 119, Amsterdam

Pink Point, Westermarkt/ Homomonument, Amsterdam

Gays & Gadgets, Spuistraat 44, Amsterdam

Mail & Female, Nieuwe Vijzelstraat 2, Amsterdam

Savannah Bay, Telingstraat 13, Utrecht

 

Check ook de eventpage op Facebook

 &

Houd de website en social media in de gaten: FacebookTwitter en Instagram.

 Zij aan Zij 25

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

When Chueca Dies

Chueca, de iconische wijk in Madrid die al sinds de jaren '90 het bruisende hart van de LGBTIQ+ gemeenschap vormt, staat in deze film symbool voor de vrijheid voor LGBTIQ+ mensen wereldwijd.

Lees verder

Ze mag mijn zussen niet

Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?

Lees verder

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden