Getuigen gezocht: Lesbische vrouw mishandeld in Rotterdam

Schouwburgplein Rotterdam

 
Een vrouw van achttien is dinsdag 30 mei in Rotterdam mishandeld toen ze met haar vriendin hand in hand liep op het Schouwburgplein, na een bioscoopbezoek. De politie zoekt getuigen van het voorval, meldt ze zaterdag.
 
Een meisje zag het stelletje hand in hand lopen en maakte daar opmerkingen over. Vervolgens liep ze op het paar af, omklemde de nek van het slachtoffer en stompte haar in haar gezicht en buik.

De dader was in gezelschap van een of twee andere meisjes. Terwijl zij het slachtoffer sloeg, riep een van deze andere meiden er een jongen bij. Hij gaf het slachtoffer een trap tegen haar schouder. Ze liep blauwe plekken en kneuzingen op.

De politie is op zoek naar getuigen. Het meisje dat mishandelde, had een getinte huidskleur, zwart haar en was ongeveer 15 jaar. Ze had een legergroen shirt met korte mouwen aan en droog een lichtkleurige spijkerbroek. De jongen die de trap gaf, had ook een getinte huidskleur, zwart kort haar en was ongeveer 1,30 meter lang. Hij wordt op ongeveer 12 jaar geschat. Hij droeg een blauw met rood trainingsjack, een lichte spijkerbroek en sneakers.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vrouwejaars in de theaters

2025 door de ogen van vrouwen: Na twee succesvolle edities van de Vrouwejaars in uitverkochte zalen en op tv neemt een selectie vrouwelijke artiesten aankomend jaar onder de loep.

Lees verder

'I' on screen

Intersex Film Festival Amsterdam 2025 - Hoewel 1 op de 90 mensen intersekse is, blijven hun verhalen vaak verborgen. 'Op het grote scherm maken we een onzichtbaar onderwerp zichtbaar.'

Lees verder

Lawaai voor de liefde!

Donald Trump en Viktor Orbán: ze komen naar Den Haag voor de NAVO-top. Wij hebben genoeg van hun haatzaaierij tegen de regenbooggemeenschap. Daarom gaan we demonstreren.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden