Ben jij geboren in 1992? Wij ook!

Wij zouden heel graag van onze leeftijdsgenoten willen weten wat ze vinden van Zij aan Zij, maar ook van de 'scene' – voel jij je daar thuis? Waarom wel of niet? Ga je graag 'roze' stappen, of juist helemaal nooit? Hoe ontmoet je nieuwe flirts of een nieuwe liefde, online? In de kroeg?

Laat het ons weten! Mag hieronder, via een mail naar miekelageschaar@gmail.com of stuur even iets via Facebook of Twitter? Wij zijn benieuwd!

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Film & Pride Zuidoost

Roze Filmdagen en The House of Bodega presenteren een avond vol trots, expressie en verhalen over queer personen in het hart van de Bijlmer, tijdens een mini-festival op donderdag 17 juli.

Lees verder

Alles gegeven

Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.

Lees verder

Pride in mijn dorp

Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden