Theater: Wat is er te zien in augustus?

Op de verschillende theaterfestivals die dit land rijk is kan je, ondanks de zomerstop van de schouwburgen, toch aan je trekken komen! Op diverse plekken worden er voorstellingen gespeeld waar je je theaterhart kan ophalen. Zij aan Zij heeft voor jouw gemak een aantal voorstellingen uitgelicht.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

The Growing Wall of Love

'Als ik dat als kind had geweten, was ik zóveel blijer geweest. Dan had ik gedacht: even die rottijd uitzitten, maar later komt het goed. Daarom is zichtbaarheid zo belangrijk.' We spreken Jarko!

Lees verder

Elke dag uit de kast

'Waar is jouw andere mama?', vroeg mijn dochter aan hem. Het iets oudere jongetje reageerde heel begripvol en zei ontzettend lief met een meelevende blik op zijn gezicht: 'Oh, ik heb maar één mama.'

Lees verder

Première Julian

Het is zover: de film Julian zie je binnenkort in Nederland: vanaf 11 december in de bioscopen – of win (!) kaartjes voor de bijzondere premièreavond op 1 december in Amsterdam!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden