Theater: Wat is er te zien in augustus?

Op de verschillende theaterfestivals die dit land rijk is kan je, ondanks de zomerstop van de schouwburgen, toch aan je trekken komen! Op diverse plekken worden er voorstellingen gespeeld waar je je theaterhart kan ophalen. Zij aan Zij heeft voor jouw gemak een aantal voorstellingen uitgelicht.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Alles gegeven

Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.

Lees verder

Pride in mijn dorp

Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!

Lees verder

Lesvia

Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden