Geen zin meer in seks

Ik ben jarenlang een wildebras geweest, vanaf mijn tienertijd al. Ik hield van aandacht, van seks. Vanaf toen ik een jaar of zestien was deed ik het al vaak. Toen nog met jongens van school. Ik wist wel dat ik anders was, maar lesbisch zijn was niet echt een optie in die tijd, zo leek het. Ik had dus gewoon veel seks met verschillende jongens, eigenlijk meer om tijdverdrijf dan om iets anders.

Een paar jaar later kuste ik een keer met een meisje, en dat heeft een wereld voor me geopend. Dat dat kon, dat ik dat kon doen, dat meisjes ook aantrekkelijk waren en dat ik daar iets mee mocht, wauw!

Na een tijd van stevig experimenteren met meisjes, besloot ik 

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Wat doe jij met kerst?

Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?

Lees verder

En dan die kus...

Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.

Lees verder

Sisterhood

Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden