Ik ben een voyeur

Persoonlijk:

'Veel mensen denken dat alleen mannen van porno houden. Nou, dat is niet waar.' Bianca (29) maakte, doorklikkend op internet, een paar jaar geleden kennis met pornografische films en was meteen verkocht. Inmiddels heeft ze twee planken vol ('achter een deurtje', lacht ze), en is ze dagelijks online om meer spannende filmpjes te bekijken. 'Sommige dingen zijn heel erg nep, daar vind ik weinig aan. Gelukkig zijn er ook heel veel films waarin je mensen echt ziet genieten. Van de seks, van de camera. Ik ben een voyeur, kijken naar andere mensen vind ik heerlijk.'

Bianca heeft geen speciale voorkeur. 'In het echte leven val ik op vrouwen, seks met mannen hoef ik niet. 'Juist omdat het andere mensen zijn vind ik het spannend, maar dat betekent niet dat ik het ook allemaal zelf wil doen.' Op dit moment is Bianca vrijgezel. Haar vorige vriendin had nog

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Een koningin!

Hoe kon ik zo bekrompen denken? Geweldig toch, hoe mijn dochter dit ziet. Met zo'n liefdevolle blik, terwijl ik me daar een beetje jaloers zat te voelen op de fiets. Zo leren onze kinderen me iedere dag nieuwe dingen.

Lees verder

Amsterdam: live verslag

NOS is op 8 augustus live vanaf het Museumplein en doet verslag van de slotdag van WorldPride Amsterdam. Ook de Pride March kun je volgen via een livestream.

Lees verder

Horoscoop augustus 2026

Onthoud dat sommige relaties met je meegroeien en andere bij een eerdere versie van je leven horen (zoals die ex-vriendin die maar blijft appen). Wat staat jou te wachten deze maand?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden