'Ze zijn lesbisch!'

Via Buzzfeed: Een bankpas met je eigen foto erop: Leuk, dacht ook het gelukkige stel Alexa en Noemi. Ze zochten een paar leuke foto's uit van mooie momenten samen, en vroegen de passen aan. Blij met het ontwerp plaatsen ze, begin dit jaar, een foto op Twitter: 'Mijn vriendin en ik hebben onze zelfontworpen bankpassen!' ("my gf n i got customized debit cards" sic.) [waar gf staat voor girlfriend].

Afgelopen weekend werd de foto gejat door een ander Twitter-account, en werd een heeeel klein beetje bijgeschaafd: 'Mijn vriend en ik hebben onze zelfontworpen bankpassen!' ("my bf n i got customized debit cards") [waar bf staat voor boyfriend]. Het betreffende Twitteraccount schijnt wel vaker foto's te pikken. Ze waren niet bereikbaar voor commentaar, meldt Buzzfeed, maar Twitter explodeerde in alle kleuren van de regenboog. Lesbisch! Ze zijn LESBISCH. Zie ook hier de reacties.

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Roze stem

Woensdag is het zover. We mogen weer. Zelf hoop ik dat het kabinet er heel anders uit gaat zien. Ik hou mijn hart vast. Het is in ieder geval belangrijk dat we met z'n allen naar de stembus gaan en onze stem laten gelden.

Lees verder

Regenboog Stembusakkoord

Lijsttrekkers en vertegenwoordigers van 7 politieke partijen tekenden het COC's Regenboog Stembusakkoord 2025, met daarin een reeks beloften voor de komende kabinetsperiode.

Lees verder

Lesbian Talk

Marjolein en Michelle hebben al 45 afleveringen gemaakt, vol persoonlijke verhalen en bijzondere gasten. We spraken het stel - ze zijn al 11 jaar samen - over de podcast en hun plannen voor de toekomst.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden