Jolene

Sinds de release van haar nieuwe EP End of Story gaat het hard met de muzikale carrière van Jolene Grunberg. Ze stond een paar weken geleden nog op de Uitmarkt en haar muziek was te horen op diverse radiostations. Dit najaar maakt ze onderdeel uit van de popronde en toert daarmee door heel het land. Hoog tijd voor een gesprek met deze talentvolle singer-songwriter.

De nummers op End of Story zijn autobiografisch en gaan deels over de relatie die Jolene met haar (inmiddels) ex-vriendin had. "Ik wil geen geheim maken van mijn seksualiteit want ik wil zijn wie ik ben en uitspreken wat daarbij hoort."

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Trans vrouwen uitgesloten

Ongefundeerd en onacceptabel: het IOC heeft besloten dat trans vrouwen vanaf 2028 niet meer mee mogen doen aan de vrouwencompetitie van de Olympische Spelen.

Lees verder

OPTILT

De voorstelling balanceert (letterlijk) op de grens tussen kwetsbaarheid en kracht en voert het publiek mee naar een wereld waarin stilstand niet bestaat en identiteit een voortdurende zoektocht naar evenwicht is.

Lees verder

Wild 'n Sweet Festival 2026

Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden