Tattoos met een verhaal

Mieke: 'Het bleef nog even spannend, er was een kans van tien procent dat de tumor binnen een jaar terug zou komen. Wanneer dat het geval zou zijn, was er een grote kans dat hij dan kwaadaardig zou zijn. Toen in 2015 de controle goed bleek, heb ik besloten om een feniks te laten tatoeëren.'

Julia: 'Zo voelt het voor mij: iedere keer dat ik de behoefte heb om mezelf pijn te doen, kijk ik naar die tatoeage en denk ik: ik ga me zoveel sterker en beter voelen als ik het niet doe, omdat ik dan mezelf overwin.'

Marthe: 'Dat laatste heb ik in schetsletters op de binnenkant van mijn onderarm laten zetten, omdat ik vind dat je altijd nieuwe eigenschappen kunt ontplooien en dat je er bewust van moet zijn dat je nooit vast zit in wie je bent: je blijft jezelf vormen. Je hebt altijd de keuze en de mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen.'

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.

Recent nieuws:

Rapport over biseksualiteit

Opvallende resultaten in 'Intersections', het eerste rapport specifiek over biseksualiteit. Samen met Barbara Oud, directeur van Stichting Bi+ Nederland, nemen we de resultaten door.

Lees verder

Paarse Vrijdag 2023

All Day Every Day: Op 8 december is het Paarse Vrijdag, dé GSA-actiedag waarop de hele school steun en respect voor sekse, gender, en seksuele diversiteit laat zien door paars te dragen. Wij spraken docent Djoeke!

Lees verder

Horoscoop december 2023

Geniet van elke seconde die je doorbrengt met de vrouw die zoveel gevoelens bij je oproept, ook al heeft jullie relatie misschien een einddatum. – Wat staat jou te wachten deze maand?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden