Bijbel voor buitenstaanders

'Ik kon nooit Bijbelteksten vinden voor mensen zoals ik. Wel vond ik een hoop kritiek en afwijzing.'

Crystal Cheatham, zelf lesbisch, besloot daarom een genderneutrale Bijbel-app te maken. 'Of je nu een devote Christen bent, spiritueel maar niet religieus of gewoon op zoek bent naar inspiratie, met de Bijbel-app vind je wat je zoekt. Onze Bijbel-app ondersteunt het idee dat spiritualiteit een breed spectrum is en dat geloof een reis op zich is. In de basis zijn de heilige teksten geschreven om inclusief te zijn; voor al God's creaties, en zeker voor degenen die buiten de gebaande paden lopen. Onze Bijbel-app gaat terug naar de basis van de diversiteit of de creatie God's. Of je nu naar de kerk gaat om spirituele helderheid te krijgen of de natuur in gaat, de app steunt het idee dat we allemaal proberen onze plek te vinden in 'this grand universe'. Het doel: de Bijbel toegankelijk maken voor iedereen.'

De lancering is net op tijd voor kerst, volgens de website.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Elke dag uit de kast

'Waar is jouw andere mama?', vroeg mijn dochter aan hem. Het iets oudere jongetje reageerde heel begripvol en zei ontzettend lief met een meelevende blik op zijn gezicht: 'Oh, ik heb maar één mama.'

Lees verder

Première Julian

Het is zover: de film Julian zie je binnenkort in Nederland: vanaf 11 december in de bioscopen – of win (!) kaartjes voor de bijzondere premièreavond op 1 december in Amsterdam!

Lees verder

Paarse Vrijdag 2025

Bondgenootschap en solidariteit: duizenden scholen besteden, dit jaar voor de 15e keer, aandacht aan lhbti+ inclusie, diversiteit en jezelf zijn met focus op seksuele, gender- en seksediversiteit.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden