Tattoos met een verhaal

Fleur: Het werk "Waterslangen" vind ik zijn mooiste kunstwerk en toevallig beeldt het ook nog een zee van vrouwen af die elkaar beminnen. De tatoeage staat niet alleen voor mijn liefde voor vrouwen, maar ook voor mijn geaardheid.' 

Sjoukje: 'De gedachte erachter is gewoon dat ik het tof vind. Ik vind tatoeages mooi. Er zit achter de meeste van mijn tatoeages geen diepgaande, emotionele betekenis.' En eigenlijk is dat natuurlijk ook de belangrijkste reden om een tatoeage op je lichaam te laten zetten: je moet hem mooi vinden!
Sjoukje liet haar eerste tatoeage zetten toen ze achttien was. 'Eigenlijk ben ik daarna continu doorgegaan. Ik ben inmiddels zeven jaar verder en ik heb steeds minder huid om mee te werken, maar ik ben nog lang niet klaar!'

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

De reünie

Ellie Lust ontmoet haar collega's van het eerste uur: de mensen met wie zij heftige ervaringen deelde en met wie een onlosmakelijke band ontstond; De reünie is terug, Ellie zie je op 21 januari.

Lees verder

Slechte film

Het loopt rap uit de hand. Een week nadat Renee Good in haar auto door het hoofd werd geschoten door een ICE-agent groeien de protesten nog elke dag, gisteren werd er weer iemand neergeschoten. WTF is next?

Lees verder

A Queer Gaze

Een deel van het archief van fotograaf Marian Bakker verschijnt in boekvorm bij Velvet Publishers. Foto's die de queer community zichtbaar maakten: 'Ik fotografeerde van binnen uit.' We spreken Marian.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden