Hayley Kiyoko in Utrecht

De 27-jarige Amerikaanse zangeres/danseres/actrice Hayley Kiyoko staat eigenlijk al haar hele leven op de plek waar ze thuishoort: in de spotlights. Met haar frisse synthpop met vette bassen bestormde ze al gauw de streaminglijsten (lijflied Girls Like Girls nadert inmiddels de 100 miljoen views). Na drie ep’s verscheen in 2018 Hayley Kiyoko’s debuutalbum Expectations, dat alle verwachtingen waarmaakte!

Hayley is een voorloper in de Queer-pop movement; ze staat aan de basis van de #20GayTeen-beweging en maakt nummers die gaan over haar onzekerheid over haar seksualiteit. Ze doorbreekt barrières en is een voorbeeld voor velen in dezelfde situatie.

In februari is Hayley in Nederland! De eerste twee concerten in Amsterdam waren heel snel uitverkocht, gelukkig staat ze op donderdag 21 februari in TivoliVredenburg Utrecht. En wij mogen kaarten weggegeven!!

 

Win! 2 kaarten voor Hayley Kiyoko op 21-2 in Utrecht

Speciaal voor Zij aan Zij members! Log in om te zien hoe je kans maakt!

 

 

Check de website van TivoliVredenburg & het Facebook-event voor meer info!

*

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vrouwejaars in de theaters

2025 door de ogen van vrouwen: Na twee succesvolle edities van de Vrouwejaars in uitverkochte zalen en op tv neemt een selectie vrouwelijke artiesten aankomend jaar onder de loep.

Lees verder

'I' on screen

Intersex Film Festival Amsterdam 2025 - Hoewel 1 op de 90 mensen intersekse is, blijven hun verhalen vaak verborgen. 'Op het grote scherm maken we een onzichtbaar onderwerp zichtbaar.'

Lees verder

Lawaai voor de liefde!

Donald Trump en Viktor Orbán: ze komen naar Den Haag voor de NAVO-top. Wij hebben genoeg van hun haatzaaierij tegen de regenbooggemeenschap. Daarom gaan we demonstreren.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden