The L word komt terug!

Sinds de zomer van 2017 gingen er al geruchten: Er zouden plannen zijn om een vervolg te maken op de lesbische hitserie The L word. Nu is het eindelijk officieel: Showtime gaat inderdaad acht nieuwe afleveringen maken.

Producent Ilene Chaiken, die The L word bedacht, is weer betrokken bij de serie als uitvoerend producent, dit keer samen met Marja-Lewis Ryan, meldt de Hollywood Reporter.

Jennifer Beals (Bette), Katherine Moennig (Shane) en Leisha Hailey (Alice) zullen hun rol uit de originele serie hervatten, en er zullen nieuwe karakters worden geïntroduceerd. Of Laurel Holloman (Tina), Mia Kirshner (Jenny), Sarah Shahi (Carmen) en Pam Grier (Kit) ook terugkomen is nog niet helemaal duidelijk.

Het is 10 jaar geleden dat het zesde en laatste seizoen van de -in 2004 gelanceerde- serie afliep.

Zij aan Zij vraagt zich af: Wat heeft de serie voor invloed gehad op jouw leven? Durfde je er bijvoorbeeld door uit de kast te komen? Kwam je er door The L word achter dat je op vrouwen valt? Keek je elke week met een groep vriendinnen? Of vond je de personages juist een verschrikking en haalde de serie je het bloed onder de nagels vandaan?

Voor een nieuw artikel hoort Rosanne heel graag jouw verhaal!

Stuur een mailtje (met foto=leuk) naar rosanne@zijaanzij.nl!

 

Het is echt waar: The L word komt terug!

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

COC Songfestival 2025

Op zaterdag 15 november vindt in de schouwburg in Middelburg de finale van het COC Songfestival 2025 plaats. Negen deelnemers uit het hele land strijden om de winst van deze 29e editie.

Lees verder

Verhalen van veerkracht

'Wat deze documentaires met elkaar verbindt, is de menselijke veerkracht: van de intieme gesprekken tussen twee geliefden tot de onwankelbare moed van vrouwen die hun stem vinden.'

Lees verder

Menselijkheid als verzet

Van 19 t/m 23 november staat Utrecht in het teken van de achtste editie van What You See Festival: vijf dagen vol dans, theater, muziek, expo's en community-activiteiten rond het thema Keepers of Humanity.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden