COC Songfestival

Begonnen als knipoog naar het Eurovisie Songfestival is het Nationale COC Songfestival inmiddels uitgegroeid tot serieuze liedjeswedstrijd. Vele regio's doen mee, met verschillende liedjes over seksuele en genderdiversiteit. Zo ook dit jaar in Weert, Limburg, waar het COC songfestival zijn wortels vindt.

Afgelopen weekend was de grote finale en Luz Bravo (COC Midden-Nederland) werd de winnaar van 2019, met 194 punten. DWH Delft eindigde met 133 punten op de tweede plaats, derde werd COC Leiden met 131 punten.

Luz Bravo studeert aan de Tilburgse Rockacademie. Haar lied 'Harmony' gaat over de kracht en liefde van de Pride.

 

 

'We bedanken COC Limburg voor de geweldige show en feliciteren COC Midden-Nederland en Luz Bravo met hun overwinning! Op korte termijn gaan we met hen in gesprek om te kijken of de finale volgend jaar in Midden-Nederland georganiseerd gaat worden', aldus het Landelijk Team COC Songfestival. Lees meer op de website van COC Nederland.

 

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Bridgerton S5

Queer love, queer joy en zoveel verlangen in nieuw hoofdstuk van liefde en hoop: 'een heel seizoen van Bridgerton wijden aan een sapphische relatie voelt enorm.' De opnames zijn van start!

Lees verder

Waar blijft de tijd

'Oh het gaat allemaal zo snel.' Heb jij een (jong) gezin en herken je deze uitspraak? 'Geniet nu het kan, want voor je het weet, zijn ze groot.' 'Ze groeien als kool.' 'Deze periode krijg je nooit meer terug.'

Lees verder

Say yes to the les(bi)!

Vera Siemons en Annefleur Schipper vieren dat het precies 25 jaar geleden is dat Nederland als eerste land ter wereld het huwelijk openstelde voor mensen van hetzelfde geslacht.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden