COC Songfestival

Begonnen als knipoog naar het Eurovisie Songfestival is het Nationale COC Songfestival inmiddels uitgegroeid tot serieuze liedjeswedstrijd. Vele regio's doen mee, met verschillende liedjes over seksuele en genderdiversiteit. Zo ook dit jaar in Weert, Limburg, waar het COC songfestival zijn wortels vindt.

Afgelopen weekend was de grote finale en Luz Bravo (COC Midden-Nederland) werd de winnaar van 2019, met 194 punten. DWH Delft eindigde met 133 punten op de tweede plaats, derde werd COC Leiden met 131 punten.

Luz Bravo studeert aan de Tilburgse Rockacademie. Haar lied 'Harmony' gaat over de kracht en liefde van de Pride.

 

 

'We bedanken COC Limburg voor de geweldige show en feliciteren COC Midden-Nederland en Luz Bravo met hun overwinning! Op korte termijn gaan we met hen in gesprek om te kijken of de finale volgend jaar in Midden-Nederland georganiseerd gaat worden', aldus het Landelijk Team COC Songfestival. Lees meer op de website van COC Nederland.

 

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hij wil garanties

Sinds we het over kinderen hebben, wil mijn vriend van mij de verzekering dat ik monogaam blijf en niks zal aanleggen met een vrouw. Dat ik biseksueel ben, was nooit een issue voor hem, nu opeens wel.

Lees verder

Sprekend verleden

Theater over verhalen, kunst en identiteit - Zadie: 'Ik bewonder Beckett en ik respecteer Joyce. Maar ik hou van Woolf. Als ik het zwaar heb herlees ik haar dagboeken, en dat helpt me verder.' Wij: 'Oh vertel eens.'

Lees verder

Anders durven zijn

Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden