Sekskliniek

Brandende vragen of zorgen op het gebeid van seks? Bij de Sekskliniek kan iedereen terecht. Een team van drie experts staat voor je klaar, niets is taboe.

Presentator Jurre Geluk ontvangt de gasten en begeleidt ze naar de wachtkamer waar iedereen elkaar ontmoet op de grote bank. Met elkaar en met Jurre praten ze openhartig over waar ze tegenaanlopen op het gebied van seks. En dat is nodig, want veel mensen houden hun vragen, zorgen en kwaaltjes voor zichzelf.

Jurre: 'In dit programma ontmoet ik mensen die zich heel kwetsbaar opstellen met hun vragen over seks, liefde en hun lichaam. Ik heb groot respect dat ze hun onzekerheden op televisie willen delen. Laat ze je inspireren. Want praten over seks is alleen maar goed. En leuk.'

Foto door Tom Cornelissen/ BNNVARA

De experts zijn huisarts Leroy, soa-arts Menne en sekscoach Inge. Zij helpen bij de meest uiteenlopende zaken: zorgen om een te grote rechter schaamlip, de beste standjes bij overgewicht, bef- en vinger tips, vaginisme en vragen over anale seks.

De eerste aflevering kijk je terug op NPO Start, op dinsdag 13 september zie je de tweede aflevering, om 21.15 uur bij BNNVARA op NPO 3.

 

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lhbtiqa+ monitor 2026

Hoewel het welzijn en de acceptatie van homoseksuele en lesbische personen positief blijft, is de leefsituatie van en opvattingen over met name non-binaire, transgender en intersekse personen zorgelijk.

Lees verder

Coming In Week Arnhem

Op het programma staan onder meer een Pride Walk, optredens, films, workshops, theater en een viering van tachtig jaar COC Nederland. De week begint met de opening van het Roze Jaar.

Lees verder

De Verblijfsvergunning

Wat doet jarenlang wachten op een verblijfsvergunning met een mens? Serj en Stas vluchten uit Rusland, waar ze als homoseksueel stel niet veilig zijn en de oorlog willen ontlopen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden