Opening Expo Visible Faces
Omschrijving:
Op 19 januari vindt de feestelijke opening plaats van de expositie Visible Faces in De Honingraat in Amsterdam Nieuw-West. Journalist Cigdem Yuksel toont met deze expo een reeks portretten van Turkse lesbiennes, homo's, biseksuelen en transgenders (LHBT's).
Met portretten uit zowel Amsterdam als Istanbul wordt er voortgeborduurd op de discussie die is ontstaan in de Turkse gemeenschap na de participatie van de Turkse boot aan de Gay Pride in 2013. De expo wordt geopend door LHBT-activiste Döne Fil, initiatiefneemster van de Turkse Gay Pride Boot. Daarna zullen diverse geportretteerden worden geinterviewd.
Programma maandag 19 januari
16.00u Inloop
16.30u Welkom door dagvoorzitter Döne Fil
Korte Inleiding Erik Bobeldijk, SD bestuur
16.45u Interview geportretteerden
17.30u Afsluiting met naborrel
18.30u Einde
Locatie: De Honingraat, Slotermeerlaan 103 Amsterdam ( schuin tegenover het stadsdeelkantoor). Entree: gratis. Zie ook het facebookevent.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Crocodile Tears
Wendy Moore op een keerpunt: haar nieuwe track gaat over zelfsabotage en uitstelgedrag: 'Het zijn echte tranen, maar je had ze kunnen voorkomen. Het is gewoon je eigen schuld.'
Lees verder
Ontdekken wie je bent
Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.
Lees verder
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden