Ode aan de Vrouw

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 28 juni 2015
Tijd: 11.00 - 22.00
Type: Groot Event
Website: https://www.facebook.com/events/1696509190576519/

Locatie:

Naam: Amsterdam Roest
Straat: Czaar Peterstraat 213
Postcode: 1018PL
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Het is feest! Op 28 juni 2015 sluit COC Nederland de vierjarige samenwerking met o.a. Stichting Onderste Boven feestelijk af inAmsterdam Roest en jij mag niet ontbreken! Van de Lesbische Alliantie naar de Vrouwen Alliantie en van het Lesbisch festival naar Ode aan de vrouw! Vandaag een inclusief en interactief LBT-festival die een ode brengt aan een ieder die zich vrouw voelt!

LBT-initiatieven en ondernemers komen bij elkaar om te netwerken en om éen dag krachtig samen zichtbaar te zijn om zo ook de veelzijdigheid in het vrouw zijn te vieren!

Muziek| Kunst| Literatuur| Erotiek| Workshops| Optredens| Markt| Hapjes| Drankjes| Spelletjes|

Ode aan de vrouw = voor jou als vrouw = voor jou die van ze houdt = voor jou die om ze geeft = voor de supporter man of vrouw die 28 juni meefeest!


Meer info over line-up: 


https://www.facebook.com/events/1696509190576519/

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

COC Songfestival 2025

Op zaterdag 15 november vindt in de schouwburg in Middelburg de finale van het COC Songfestival 2025 plaats. Negen deelnemers uit het hele land strijden om de winst van deze 29e editie.

Lees verder

Verhalen van veerkracht

'Wat deze documentaires met elkaar verbindt, is de menselijke veerkracht: van de intieme gesprekken tussen twee geliefden tot de onwankelbare moed van vrouwen die hun stem vinden.'

Lees verder

Menselijkheid als verzet

Van 19 t/m 23 november staat Utrecht in het teken van de achtste editie van What You See Festival: vijf dagen vol dans, theater, muziek, expo's en community-activiteiten rond het thema Keepers of Humanity.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden