SOIRÉE IDAHOT
Omschrijving:
Op 17 mei aanstaande op de Internationale Dag tegen Homo-, Bi- en Transfobie (IDAHOT) vieren wij de Internationale Dag VÓÓR Liefdevolle Vrijheid voor Iedereen!
In de stijl van Soirée Frivolette, maken wij een gezellige mooie vrolijke muzikale serieuze ludieke inhoudelijke variété show aangevoerd door presentator Luna Lunettes.
Thema: ‘Jezelf zijn, dat wil jij toch ook.'
lunalunettes.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.
Lees verder
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden