Wandeling Schinveld 11 km

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 9 april 2017
Tijd: 11:00 uur
Type: Overige
Website: www.devlam.eu

Locatie:

Naam: Parkeerplaats Biej de Tant, Bistro de Brenkberg
Straat: Bouwbergstraat 126
Plaats: Schinveld
Provincie: Limburg
Land: Nederland

Omschrijving:

Tijdens deze vlakke en schaduwrijke boswandeling door de Schinveldse bossen wandelen we langs enkele fraaie vijvers. Aan het eind passeren we de Kattenkoelenvijver. Na 6km is er een pauze plaats bij restaurant De Lier en passeren ook het terras Bovenwater en aan het eind kunnen we nagenieten op het terras van de bistro. Er staan onderweg enkele zitbanken en er grazen Hooglanders. Tijdens of na regenval kan het zeer drassig zijn, doe dan waterdichte schoenen of laarzen aan.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ontdekken wie je bent

Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.

Lees verder

Roze Filmdagen 2026

Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.

Lees verder

Mathilde's Fidelity

We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden