L-week: Film Angry Indian Godesses

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 12 november 2017
Tijd: 20:00
Type: Overige
Website: http://www.hetrozehuis.be

Locatie:

Naam: Het Roze Huis
Straat: Draakplaats 1
Postcode: 2018
Plaats: Antwerpen
Provincie: Antwerpen
Land: Belgie

Omschrijving:

Bekroonde regisseur Pan Nalin (Samsara, 2001) maakte met Angry Indian Goddesses India’s eerste vrouwelijke buddy film: een fris, realistisch portret van vrouwen in het moderne India.
Mode-fotografe Frieda brengt haar beste vriendinnen vanuit heel India samen in haar ouderlijke huis in het schilderachtige Goa waar ze aankondigt te gaan trouwen. Een spontaan vrijgezellenfeest ontstaat en de week die volgt ontaardt in een achtbaan van onderlinge ontboezemingen, vriendschap, conflicten en verzoeningen. Te midden van het feestgedruis
borrelen echter ook geheimen, spanningen en verdriet op. Toch zijn de vriendinnen vastberaden om de dag te plukken, totdat het lot een dramatische wending neemt.

Deze activiteit is gratis en vindt plaats op de zolder van Het Roze Huis.

Het event kadert in de L-week: een event voor vrouwen die (ook) van vrouwen houden. Alle info kan je vinden op: www.hetrozehuis.be/l-week-2017. Blijf op de hoogte door de pagina L-week te liken.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Twee oude vrouwtjes

Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.

Lees verder

Wat doe jij met kerst?

Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?

Lees verder

En dan die kus...

Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden