Homomonument 30 jaar

Algemene informatie:

Geplaatst door: ZijaanZij
Datum: 14 oktober 2017
Tijd: 23.00-5.00u
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/1486980848026627/

Locatie:

Naam: Paradiso
Straat: Weteringschans 6-8
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Het Homomonument bestaat maar liefst 30 jaar en dat moet gevierd worden! De beste DJs, performers en artiesten van de afgelopen 30 jaar komen op zaterdag 14 oktober Paradiso op zijn kop zetten.

Het wereldberoemde Amsterdamse Homomonument is niet alleen een plek waar al 30 jaar wordt gedemonstreerd en herdacht, maar ook een unieke plek waar tienduizenden mensen ieder jaar feesten tijdens grote gratis openluchtfestivals op onder andere Koningsnacht, Koningsdag, Bevrijdingsdag, en tijdens Amsterdam Pride.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ontdekken wie je bent

Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.

Lees verder

Roze Filmdagen 2026

Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.

Lees verder

Mathilde's Fidelity

We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden