Wandeling 11 feb 2018 Brunssumerheide 9 km

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 februari 2018
Tijd: 11:00 uur
Type: Overige

Locatie:

Naam: brasserie
Straat: Akerstraat 153
Plaats: Brunssum
Provincie: Limburg
Land: Nederland

Omschrijving:

Onderaan de berg kun je gratis parkeren. Bovenaan de berg bij Brasserie "De Uitvlucht" komen we bij elkaar. Hier kunnen we na afloop genieten van het mooie uitzicht onder het genot van een hapje en/of een drankje. Neem je lunchpakket mee. Halverwege zoeken we ons een mooi plekje in de natuur om onze boterhammen te eten. Het beloofd een mooie wandeling van 9 km te worden. We lopen over de heide en door de bossen, langs de rode beek. Het glooiende landschap verrast je keer op keer met mooie uitzichten. Naast de mooie natuur, vind je hier ook sporen uit de geschiedenis, zoals een oude landgraaf uit de 14e eeuw, een grafheuvel uit de late middeleeuwen en naaldbomen die vroeger werden gebruikt voor de mijnbouw. Dus vergeet niet je stevige wandelschoenen en goede zin mee te nemen. info@devlam.eu

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vers leesvoer

Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.

Lees verder

Swingende liefde

We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.

Lees verder

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden